Muži II. liga 2019/2020
Tabulka po podzimní části:
- jednohlasně bylo v souladu s ustanovením Soutěžního řádu SNH čl. 14/d schváleno ukončení soutěžního ročníku 2019/20 všech ligových soutěží dospělých
- v souladu s ustanovením SŘ čl. 15/2/b byly výše uvedené soutěže anulovány (nevyhlašuje se pořadí) a zároveň byly stanoveny principy nároku účasti v soutěžním ročníku 2020/21
Pořadí | Oddíl | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body |
1. | Sokol Dobruška | 10 | 8 | 0 | 2 | 210 : 173 | 16 |
2. | SK NH Veselí n/M | 10 | 7 | 1 | 2 | 193 : 151 | 15 |
3. | Draken Brno | 10 | 6 | 2 | 2 | 201 : 184 | 14 |
4. | TJ Pustějov | 10 | 6 | 1 | 3 | 194 : 160 | 13 |
5. | SSK Vítkovice | 10 | 6 | 0 | 4 | 187 : 196 | 12 |
6. | TJ Jiskra Humpolec | 10 | 4 | 3 | 3 | 163 : 167 | 11 |
7. | Sokol Ostopovice | 10 | 4 | 1 | 5 | 182 : 187 | 9 |
8. | 1. NH Brno | 10 | 3 | 1 | 6 | 150 : 174 | 7 |
9. | TJ Sokol Osek n/B | 10 | 2 | 1 | 7 | 173 : 212 | 5 |
10. | KNH MS Brno | 10 | 2 | 1 | 7 | 173 : 180 | 5 |
11. | TJ Stará Ves n/O | 10 | 1 | 1 | 8 | 182 : 224 | 3 |
Tabulka střelců po podzimní části:
Pořadí | Střelec | Oddíl | Branky |
1. | Malovaný Petr | SK NH Veselí n/M | 74 |
2. | Bárek Tomáš | 1. NH Brno | 59 |
3. | Krejčík Matěj | Sokol Ostopovice | 58 |
4. | Chmelíček Adam | TJ Stará Ves n/O | 54 |
Kubáček Jan | TJ Pustějov | 54 | |
Tomáš Josef | Sokol Dobruška | 54 | |
7. | Michalus Marek | SSK Vítkovice | 52 |
8. | Urban Jan | TJ S. Osek n/B | 44 |
9. | Šrámek Matěj | TJ S. Osek n/B | 42 |
10. | Morávek Josef | Sokol Dobruška | 41 |
11. | Krejčí Mikuláš | TJ Jiskra Humpolec | 35 |
Urbanec Jan | SSK Vítkovice | 35 | |
13. | Hudeček Jan | KNH MS Brno | 34 |
Vaněk Zdeněk | TJ Stará Ves n/O | 34 | |
15. | Orel Tomáš | 1. NH Brno | 33 |
16. | Verner Jan | Sokol Dobruška | 31 |
17. | Brož Michal | TJ Jiskra Humpolec | 30 |
Fiala Zdeněk | Draken Brno | 30 | |
Kováč Robert | Draken Brno | 30 | |
Verner Michal | Sokol Dobruška | 30 | |
21. | Fišer Jan | SK NH Veselí n/M | 29 |
22. | Slach Tomáš | Draken Brno | 28 |
23. | Kratochvíla Vojtěch | TJ Pustějov | 26 |
Urban Jiří | TJ S. Osek n/B | 26 | |
25. | Tuška David | Sokol Ostopovice | 25 |
26. | Provazník Kamil | SK NH Veselí n/M | 24 |
Tomašovič Zbyněk | Sokol Ostopovice | 24 | |
28. | Falhar Jan | TJ Pustějov | 23 |
29. | Čierny Petr | SSK Vítkovice | 22 |
30. | Ondroušek Michal | KNH MS Brno | 20 |
31. | Dresler Tomáš | TJ Pustějov | 19 |
Hanák Jan | SK NH Veselí n/M | 19 | |
33. | Zezula Pavel | TJ Jiskra Humpolec | 18 |
34. | Jadlovský Martin | TJ S. Osek n/B | 17 |
Oberfranc Roman | Draken Brno | 17 | |
36. | Šiller Vojtěch | TJ Stará Ves n/O | 16 |
37. | Markovec Pavel | SK NH Veselí n/M | 14 |
Pastucha Pavel | 1. NH Brno | 14 | |
39. | Divina Zdeněk | Draken Brno | 12 |
Fišer Oto | KNH MS Brno | 12 | |
Kilián Jaroslav | 1. NH Brno | 12 | |
Pšurný Jaroslav | KNH MS Brno | 12 | |
43. | Kotas Tomáš | TJ Stará Ves n/O | 11 |
44. | Obrlík Jan | Draken Brno | 10 |
45. | Maděra Vítek | Draken Brno | 9 |
Pisch Jiří | TJ Pustějov | 9 | |
47. | Ferenčák Vítězslav | SSK Vítkovice | 8 |
Gorpiel Lukáš | SSK Vítkovice | 8 | |
Halouzka Petr | KNH MS Brno | 8 | |
Hostášek Josef | TJ S. Osek n/B | 8 | |
Pavlok Martin | 1. NH Brno | 8 | |
Schuttrumpt Philipp | KNH MS Brno | 8 | |
Tuška Adam | Sokol Ostopovice | 8 | |
54. | Bládek Martin | Sokol Ostopovice | 7 |
Čmok Petr | TJ Jiskra Humpolec | 7 | |
Šiller Roman | TJ Stará Ves n/O | 7 | |
57. | Hampl Štěpán | Sokol Dobruška | 6 |
Skalník Petr | Draken Brno | 6 | |
59. | Ehrlich Josef | TJ Jiskra Humpolec | 5 |
Sojka Jan | TJ Stará Ves n/O | 5 | |
61. | Lamač Vít | KNH MS Brno | 4 |
Silber Tomáš | TJ Pustějov | 4 | |
Šafář Martin | KNH MS Brno | 4 | |
Živela Martin | Sokol Ostopovice | 4 | |
65. | Hrabec Petr | SSK Vítkovice | 3 |
Hyneček Lukáš | TJ Stará Ves n/O | 3 | |
Písařík Matěj | 1. NH Brno | 3 | |
Slaný Radek | SK NH Veselí n/M | 3 | |
69. | Kocmich Tomáš | TJ Pustějov | 1 |
Medek Filip | TJ Pustějov | 1 | |
Pultar Matěj | Sokol Dobruška | 1 | |
Šimeček Jan | TJ Pustějov | 1 |