Muži II. liga 2020/2021
Tabulka po podzimní části:
VV SNH i s přihlédnutím k výsledkům ankety mezi účastníky (možnost
hrát ligové soutěže o prázdninách byla účastníky jednoznačně
odmítnuta) rozhodl:
- na základě ustanovení SŘ čl. 14/d ukončit soutěžní ročník 2020/21 - 1.liga mužů, 1. liga žen sk. A i B, 2. liga mužů sk. A i B
- na základě ustanovení SŘ č. 15/2/b výše uvedené soutěže anuluje (nevyhlašuje pořadí)
- pro rok 2021 nebude vyhlášen Mistr České republiky v kategorii mužů, resp. žen
- pro ročník 2021/2022 budou mít nárok na účast v ligových soutěžích všechna družstva zrušeného ročníku 2020/21 dle jednotlivých soutěží (postupy a sestupy mezi 1. a 2. ligou mužů se ruší)
- nárok na účast v ligových soutěžích 2021/2022 budou mít všechna vítězná družstva jednotlivých OP dle Propozic vrcholných soutěží dospělých čl. B/7/e, a to za předpokladu, že příslušná soutěž oblastního přeboru 2020/21 bude řádně dohrána dle ustanovení SŘ SNH
Pořadí | Oddíl | Zápasy | Výhry | Remízy | Prohry | Skóre | Body |
1. | TJ Pustějov | 6 | 5 | 0 | 1 | 84 : 72 | 10 |
2. | Sokol Dobruška | 6 | 5 | 0 | 1 | 127 : 89 | 10 |
3. | SSK Vítkovice | 6 | 5 | 0 | 1 | 100 : 71 | 10 |
4. | SK NH Veselí n/M | 6 | 3 | 1 | 2 | 88 : 87 | 7 |
5. | Sokol Ostopovice | 7 | 3 | 0 | 4 | 118 : 125 | 6 |
6. | Draken Brno | 6 | 2 | 1 | 3 | 97 : 99 | 5 |
7. | KNH MS Brno | 6 | 2 | 1 | 3 | 92 : 102 | 5 |
8. | TJ Sokol Osek n/B | 6 | 1 | 1 | 4 | 103 : 121 | 3 |
9. | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 1 | 0 | 5 | 82 : 103 | 2 |
10. | 1. NH Brno | 5 | 1 | 0 | 4 | 65 : 87 | 2 |
Tabulka střelců po podzimní části:
Pořadí | Střelec | Oddíl | Branky |
1. | Tomáš Josef | Sokol Dobruška | 50 |
2. | Urbanec Jan | SSK Vítkovice | 44 |
3. | Šrámek Matěj | TJ S. Osek n/B | 41 |
4. | Tomašovič Zbyněk | Sokol Ostopovice | 39 |
5. | Hudeček Jan | KNH MS Brno | 38 |
6. | Verner Jan | Sokol Dobruška | 33 |
7. | Brož Michal | TJ Jiskra Humpolec | 29 |
Divina Zdeněk | Draken Brno | 29 | |
Krejčík Matěj | Sokol Ostopovice | 29 | |
10. | Kratochvíla Vojtěch | TJ Pustějov | 27 |
Michalus Marek | SSK Vítkovice | 27 | |
12. | Falhar Jan | TJ Pustějov | 26 |
Malovaný Petr | SK NH Veselí n/M | 26 | |
Verner Michal | Sokol Dobruška | 26 | |
15. | Hanák Jan | SK NH Veselí n/M | 25 |
Krejčí Mikuláš | TJ Jiskra Humpolec | 25 | |
17. | Kováč Robert | Draken Brno | 24 |
Urban Jiří | TJ S. Osek n/B | 24 | |
19. | Šafář Martin | KNH MS Brno | 21 |
20. | Urban Jan | TJ S. Osek n/B | 20 |
21. | Kilián Jaroslav | 1. NH Brno | 19 |
22. | Provazník Kamil | SK NH Veselí n/M | 18 |
23. | Ondroušek Michal | KNH MS Brno | 16 |
Tuška David | Sokol Ostopovice | 16 | |
25. | Slach Tomáš | Draken Brno | 15 |
26. | Bárek Tomáš | 1. NH Brno | 14 |
Čierny Petr | SSK Vítkovice | 14 | |
Dresler Tomáš | TJ Pustějov | 14 | |
Fiala Zdeněk | Draken Brno | 14 | |
Orel Tomáš | 1. NH Brno | 14 | |
31. | Kubáček Jan | TJ Pustějov | 13 |
Oberfranc Roman | Draken Brno | 13 | |
33. | Fišer Jan | SK NH Veselí n/M | 12 |
Pavlok Martin | 1. NH Brno | 12 | |
Pšurný Jaroslav | KNH MS Brno | 12 | |
36. | Polcar Jan | Sokol Ostopovice | 11 |
37. | Zezula Pavel | TJ Jiskra Humpolec | 10 |
Živela Martin | Sokol Ostopovice | 10 | |
39. | Čmok Petr | TJ Jiskra Humpolec | 9 |
40. | Ehrlich Josef | TJ Jiskra Humpolec | 8 |
Chmelíček Adam | SSK Vítkovice | 8 | |
Pultar Matěj | Sokol Dobruška | 8 | |
43. | Markovec Pavel | SK NH Veselí n/M | 7 |
Mužík David | TJ S. Osek n/B | 7 | |
45. | Hampl Štěpán | Sokol Dobruška | 6 |
Jadlovský Martin | TJ S. Osek n/B | 6 | |
47. | Beníček Karel | SSK Vítkovice | 5 |
Mrkva Tomáš | Sokol Ostopovice | 5 | |
Polcar David | Sokol Ostopovice | 5 | |
Schuttrumpt Philipp | KNH MS Brno | 5 | |
51. | Pastucha Pavel | 1. NH Brno | 4 |
52. | Morávek Josef | Sokol Dobruška | 3 |
Pisch Jiří | TJ Pustějov | 3 | |
Tuška Adam | Sokol Ostopovice | 3 | |
55. | Krampla Ondřej | TJ S. Osek n/B | 2 |
Zavadil Jan | TJ S. Osek n/B | 2 | |
57. | Bašek Martin | Sokol Dobruška | 1 |
Čmok František | TJ Jiskra Humpolec | 1 | |
Hrabec Petr | SSK Vítkovice | 1 | |
Kratochvíla Ondřej | TJ S. Osek n/B | 1 | |
Maděra Vítek | Draken Brno | 1 | |
Musil Vojtěch | 1. NH Brno | 1 | |
Rozlínek Radim | 1. NH Brno | 1 | |
Svozil Lukáš | Draken Brno | 1 | |
Urbanec Jakub | SSK Vítkovice | 1 | |
Vlk Lukáš | TJ Pustějov | 1 |