Muži II. liga 2019/2020

Tabulka po podzimní části:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Sokol Dobruška 10 8 0 2 210 : 173 16
2. SK NH Veselí n/M 10 7 1 2 193 : 151 15
3. Draken Brno 10 6 2 2 201 : 184 14
4. TJ Pustějov 10 6 1 3 194 : 160 13
5. SSK Vítkovice 10 6 0 4 187 : 196 12
6. TJ Jiskra Humpolec 10 4 3 3 163 : 167 11
7. Sokol Ostopovice 10 4 1 5 182 : 187 9
8. 1. NH Brno 10 3 1 6 150 : 174 7
9. TJ Sokol Osek n/B 10 2 1 7 173 : 212 5
10. KNH MS Brno 10 2 1 7 173 : 180 5
11. TJ Stará Ves n/O 10 1 1 8 182 : 224 3

Tabulka střelců po podzimní části:

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky
1. Malovaný Petr SK NH Veselí n/M 74
2. Bárek Tomáš 1. NH Brno 59
3. Krejčík Matěj Sokol Ostopovice 58
4. Chmelíček Adam TJ Stará Ves n/O 54
  Kubáček Jan TJ Pustějov 54
  Tomáš Josef Sokol Dobruška 54
7. Michalus Marek SSK Vítkovice 52
8. Urban Jan TJ S. Osek n/B 44
9. Šrámek Matěj TJ S. Osek n/B 42
10. Morávek Josef Sokol Dobruška 41
11. Krejčí Mikuláš TJ Jiskra Humpolec 35
  Urbanec Jan SSK Vítkovice 35
13. Hudeček Jan KNH MS Brno 34
  Vaněk Zdeněk TJ Stará Ves n/O 34
15. Orel Tomáš 1. NH Brno 33
16. Verner Jan Sokol Dobruška 31
17. Brož Michal TJ Jiskra Humpolec 30
  Fiala Zdeněk Draken Brno 30
  Kováč Robert Draken Brno 30
  Verner Michal Sokol Dobruška 30
21. Fišer Jan SK NH Veselí n/M 29
22. Slach Tomáš Draken Brno 28
23. Kratochvíla Vojtěch TJ Pustějov 26
  Urban Jiří TJ S. Osek n/B 26
25. Tuška David Sokol Ostopovice 25
26. Provazník Kamil SK NH Veselí n/M 24
  Tomašovič Zbyněk Sokol Ostopovice 24
28. Falhar Jan TJ Pustějov 23
29. Čierny Petr SSK Vítkovice 22
30. Ondroušek Michal KNH MS Brno 20
31. Dresler Tomáš TJ Pustějov 19
  Hanák Jan SK NH Veselí n/M 19
33. Zezula Pavel TJ Jiskra Humpolec 18
34. Jadlovský Martin TJ S. Osek n/B 17
  Oberfranc Roman Draken Brno 17
36. Šiller Vojtěch TJ Stará Ves n/O 16
37. Markovec Pavel SK NH Veselí n/M 14
  Pastucha Pavel 1. NH Brno 14
39. Divina Zdeněk Draken Brno 12
  Fišer Oto KNH MS Brno 12
  Kilián Jaroslav 1. NH Brno 12
  Pšurný Jaroslav KNH MS Brno 12
43. Kotas Tomáš TJ Stará Ves n/O 11
44. Obrlík Jan Draken Brno 10
45. Maděra Vítek Draken Brno 9
  Pisch Jiří TJ Pustějov 9
47. Ferenčák Vítězslav SSK Vítkovice 8
  Gorpiel Lukáš SSK Vítkovice 8
  Halouzka Petr KNH MS Brno 8
  Hostášek Josef TJ S. Osek n/B 8
  Pavlok Martin 1. NH Brno 8
  Schuttrumpt Philipp KNH MS Brno 8
  Tuška Adam Sokol Ostopovice 8
54. Bládek Martin Sokol Ostopovice 7
  Čmok Petr TJ Jiskra Humpolec 7
  Šiller Roman TJ Stará Ves n/O 7
57. Hampl Štěpán Sokol Dobruška 6
  Skalník Petr Draken Brno 6
59. Ehrlich Josef TJ Jiskra Humpolec 5
  Sojka Jan TJ Stará Ves n/O 5
61. Lamač Vít KNH MS Brno 4
  Silber Tomáš TJ Pustějov 4
  Šafář Martin KNH MS Brno 4
  Živela Martin Sokol Ostopovice 4
65. Hrabec Petr SSK Vítkovice 3
  Hyneček Lukáš TJ Stará Ves n/O 3
  Písařík Matěj 1. NH Brno 3
  Slaný Radek SK NH Veselí n/M 3
69. Kocmich Tomáš TJ Pustějov 1
  Medek Filip TJ Pustějov 1
  Pultar Matěj Sokol Dobruška 1
  Šimeček Jan TJ Pustějov 1