Tabulky po podzimní části a střelci

07.11.2019

Mladší žačky:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Studénka A 7 7 0 0 211 : 41 14
2. TJ Chropyně 7 6 0 1 149 : 72 12
3. TJ Stará Ves n/O 7 5 0 2 109 : 68 10
4. Sokol Kokory 7 4 0 3 115 : 90 8
5. Sokol Svinov 7 3 0 4 113 : 126 6
6. TJ Pustějov 7 2 0 5 87 : 142 4
7. TJ Sokol Osek n/B 7 1 0 6 80 : 176 2
8. SK Studénka B 7 0 0 7 44 : 193 0

Mladší žáci:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Studénka 7 7 0 0 128 : 85 14
2. SSK Vítkovice 7 4 1 2 108 : 98 9
3. Sokol Kokory 7 3 0 4 85 : 57 6
4. Sokol Svinov 7 1 1 5 94 : 107 3
5. TJ Chropyně (mimo soutěž) 4 0 0 4 31 : 69 0

Starší žačky:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Studénka 8 7 0 1 104 : 58 14
2. Sokol Svinov 8 6 0 2 123 : 63 12
3. Sokol Kokory 8 4 0 4 114 : 101 8
4. TJ Chropyně 8 2 0 6 78 : 89 4
5. TJ Pustějov 8 1 0 7 61 : 169 2

Starší žáci:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. TJ Chropyně 8 7 0 1 145 : 103 14
2. SK Studénka 8 6 0 2 134 : 105 12
3. TJ Sokol Osek n/B 8 4 1 3 181 : 169 9
4. SSK Vítkovice 8 2 1 5 125 : 141 5
5. Sokol Kokory 8 0 0 8 76 : 143 2

Dorostenky:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. TJ Chropyně 8 8 0 0 166 : 107 16
2. SK Studénka 8 6 0 2 160 : 109 12
3. TJ Stará Ves n/O 8 4 0 4 150 : 141 8
4. TJ Sokol Osek n/B 8 2 0 6 118 : 154 4
5. Sokol Svinov 8 0 0 8 79 : 162 0

Dorostenci:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. SK Studénka 8 8 0 0 208 : 104 16
2. TJ Sokol Osek n/B 8 6 0 2 221 : 166 12
3. Sokol Svinov 8 2 0 6 117 : 163 4
4. TJ Stará Ves n/O 8 2 0 6 148 : 200 4
5. TJ Chropyně 8 2 0 6 132 : 193 4

Muži B:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. TJ Sokol Nelešovice 6 6 0 0 139 : 84 12
2. TJ Chropyně 6 3 0 3 103 : 102 6
3. Sokol Svinov B 6 2 0 4 102 : 124 4
4. TJ Sokol Osek n/B 6 1 0 5 96 : 130 2

Muži A:

Pořadí­ Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
1. Sokol Dobruška 10 8 0 2 210 : 173 16
2. SK NH Veselí n/M 10 7 1 2 193 : 151 15
3. Draken Brno 10 6 2 2 201 : 184 14
4. TJ Pustějov 10 6 1 3 194 : 160 13
5. SSK Vítkovice 10 6 0 4 187 : 196 12
6. TJ Jiskra Humpolec 10 4 3 3 163 : 167 11
7. Sokol Ostopovice 10 4 1 5 182 : 187 9
8. 1. NH Brno 10 3 1 6 150 : 174 7
9. TJ Sokol Osek n/B 10 2 1 7 173 : 212 5
10. KNH MS Brno 10 2 1 7 173 : 180 5
11. TJ Stará Ves n/O 10 1 1 8 182 : 224 3

Střelkyně mladší žačky

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky
1. Smutková Dominika SK Studénka A 86
2. Grossmannová Elena Sokol Kokory 78
3. Obdržálková Nela TJ Chropyně 61
4. Buchtová Barbora TJ Stará Ves n/O. 59
5. Randýsková Marie SK Studénka A 57
6. Svačinová Adéla SK Studénka A 52
7. Koudelková Jana TJ Chropyně 48
8. Maštalířová Elen TJ Sokol Svinov 32
9. Burová Markéta TJ Sokol Svinov 30
9. Morysová Anna TJ Pustějov 30
11. Bijová Amélie TJ Sokol Osek n/B. 29
12. Hradilová Eliška TJ Sokol Osek n/B. 28
13. Minaříková Patricie TJ Pustějov 26
14. Donátová Laura TJ Chropyně 23
14. Kuchrýková Alice TJ Sokol Osek n/B. 23
14. Mičunková Hana SK Studénka B 23
17. Netoličková Julie TJ Stará Ves n/O. 22
18. Smutková Patricie SK Studénka B 19
19. Matoušková Barbora TJ Sokol Svinov 15
19. Názalaníková Hana TJ Pustějov 15
21. Bendová Karin TJ Sokol Svinov 14
21. Mikušová Simona Sokol Kokory 14
21. Pavlů Markéta TJ Sokol Svinov 14
24. Dostálová Kateřina TJ Stará Ves n/O. 13
24. Tichavská Tereza SK Studénka A 13
24. Velclová Aneta Sokol Kokory 13
27. Hrebičková Daniela TJ Stará Ves n/O. 10
27. Poučenská Vanesa Sokol Kokory 10
29. Kohlová Kateřina TJ Chropyně 9
30. Beleščáková Izabela TJ Pustějov 8
31. Musialová Aneta TJ Pustějov 7
32. Žáková Karolína TJ Chropyně 6
33. Hrbáčová Eliška TJ Sokol Svinov 5
34. Hamalová Lucie TJ Stará Ves n/O. 4
35. Korená Kateřina SK Studénka A 3
36. Koudelková Lenka TJ Chropyně 2
36. Nováková Hana TJ Sokol Svinov 2
38.-42. Bartoňová Adéla SK Studénka B 1
38.-42. Beleščáková Sofie TJ Pustějov 1
38.-42. Malchárková Jana SK Studénka B 1
38.-42. Nyklová Štěpánka TJ Stará Ves n/O. 1
38.-42. Soldánová Sabina TJ Sokol Svinov 1

Střelci mladší žáci:

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky
1. Blábolil Petr SSK Vítkovice 60
2. Horák Adam Sokol Kokory 47
3. Grosman Adam SK Studénka 40
4. Kuzník Vít TJ Sokol Svinov 39
5. Lyčka Daniel SSK Vítkovice 34
6. Remiáš Jakub Sokol Kokory 33
6. Stiller Adam SK Studénka 33
8. Kotara Matyáš TJ Sokol Svinov 24
9. Glogar Jakub SK Studénka 22
9. Závodný Adam TJ Sokol Svinov 22
11. Valouch Jakub TJ Chropyně 12
12. Pešat Antonín SK Studénka 11
13. Chrenčík Denis SSK Vítkovice 10
13. Vyorálek Jakub SK Studénka 10
15. Kadlčík Jakub TJ Chropyně 9
16. Petlach Lukáš TJ Chropyně 8
17. Lorencovič Jakub SK Studénka 7
18. Kosniowski Kryštof TJ Sokol Svinov 5
19. Dostál Rostislav SK Studénka 4
19. Holáň Jakub SSK Vítkovice 4
21. Musial Dominik TJ Sokol Svinov 2
21. Trčka Jiří TJ Sokol Svinov 2
23. -27. Adámek Matyáš TJ Chropyně 1
23. -27. Blažek Josef TJ Chropyně 1
23. -27. Děrda Jan Sokol Kokory 1
23. -27. Hrbáček Marek SK Studénka 1
23. -27. Ivánek Radim Sokol Kokory 1

Střelkyně starší žačky:

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky

1.

Bolfová Dorota

Sokol Kokory

66

2.

Šabacká Nela

TJ Pustějov

47

3.

Pokorná Tereza

TJ Sokol Svinov

37

3.

Přecechtělová Elen

TJ Chropyně

37

5.

Mikulová Tereza

TJ Sokol Svinov

34

6.

Smutková Dominika

SK Studénka

28

7.

Cedidlová Michaela

SK Studénka

25

8.

Kubošová Karolína

Sokol Kokory

23

9.

Zavřelová Eliška

TJ Sokol Svinov

21

10.

Matuškovičová Adéla

SK Studénka

18

10.

Planková Veronika

TJ Sokol Svinov

18

12.

Mandrholcová Tereza

Sokol Kokory

15

13.

Komendová Martina

TJ Chropyně

12

13.

Myšková Kristýna

SK Studénka

12

15.

Hebelková Martina

SK Studénka

10

15.

Nevřelová Marie

TJ Chropyně

10

17.

Pošvicová Kristýna

TJ Pustějov

8

17.

Tomšicová Marie

TJ Chropyně

8

19.

Hrbáčová Veronika

TJ Sokol Svinov

7

20.

Dostálová Aneta

SK Studénka

5

20.

Novotná Michaela

TJ Chropyně

5

22.

Potschová Lucie

SK Studénka

4

22.

Skopalová Adéla

Sokol Kokory

4

24.

Macháčková Bára

TJ Pustějov

3

24.

Marková Viktorie

Sokol Kokory

3

24.

Sýkorová Kristýna

TJ Sokol Svinov

3

24.

Tzvetková Viktorie

TJ Chropyně

3

28.

Blažková Julie

TJ Chropyně

2

28.

Maštalířová Elen

TJ Sokol Svinov

2

28.

Morysová Anna

TJ Pustějov

2

28.

Školová Lucie

SK Studénka

2

32.-37.

Beleščáková Izabela

TJ Pustějov

1

32.-37.

Dreiseitlová Jana

Sokol Kokory

1

32.-37.

Korenná Markéta

Sokol Kokory

1

32.-37.

Pizurová Tereza

TJ Sokol Svinov

1

32.-37.

Zaoralová Natálie

Sokol Kokory

1

32.-37.

Žáková Tereza

TJ Chropyně

1

Střelci starší žáci:

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky
1. Heryán Aleš TJ Sokol Osek n/B. 95
2. Pavlík Michal TJ Chropyně 80
3. Chodurek Petr SSK Vítkovice 68
4. Dvorský Michael TJ Sokol Osek n/B. 57
5. Mokryš Stanislav TJ Chropyně 54
6. Tomášek Daniel SK Studénka 53
7. Klos František SK Studénka 33
8. Medřík Tadeáš TJ Sokol Osek n/B. 28
9. Huvar Ondřej SK Studénka 23
10. Novák Daniel SSK Vítkovice 20
11. Zapletal Jiří Sokol Kokory 19
12. Telecký Tomáš SSK Vítkovice 17
13. Burdi André Sokol Kokory 16
14. Grosman Adam SK Studénka 15
15. Děrda Jakub Sokol Kokory 13
16. Hradil Michal TJ Chropyně 11
17. Stiller Adam SK Studénka 10
18. Novák Ondřej SSK Vítkovice 9
19. Hluší Mikuláš Sokol Kokory 6
19. Polák Jaroslav Sokol Kokory 6
21. Bechná Anna SSK Vítkovice 5
21. Horák Adam Sokol Kokory 5
23. Dolba Tomáš SSK Vítkovice 4
23. Remiáš Patrik Sokol Kokory 4
23. Zicha Adam Sokol Kokory 4
26. Pavlík Viktor Sokol Kokory 3
27. Blábolil Petr SSK Vítkovice 2
28. Volný Jakub TJ Sokol Osek n/B. 1

Střelkyně dorostenky:

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky
1. Buráňová Adéla TJ Chropyně 80
2. Máčková Gabriela TJ Stará Ves n/O. 57
3. Vaculíková Tereza SK Studénka 51
4. Potschová Anna SK Studénka 50
5. Bednářová Kristýna TJ Stará Ves n/O. 42
6. Vaňharová Sára TJ Chropyně 37
7. Šulcová Markéta TJ Sokol Svinov 35
8. Pumprlová Karolína TJ Sokol Osek n/B. 34
9. Benešová Monika TJ Sokol Osek n/B. 33
10. Myšková Kristýna SK Studénka 31
11. Ferencová Marie TJ Chropyně 30
12. Adamcová Denisa TJ Stará Ves n/O. 26
12. Ryšánková Julie TJ Sokol Osek n/B. 26
14. Lachová Aneta TJ Sokol Osek n/B. 25
15. Köhlerová Jana TJ Sokol Svinov 22
16. Cedidlová Michaela SK Studénka 19
16. Pešová Nina TJ Chropyně 19
18. Schmiedtová Nicole TJ Sokol Svinov 15
19. Janošková Barbora TJ Stará Ves n/O. 12
20. Fromeliusová Kristýna TJ Stará Ves n/O. 10
21. Matuškovičová Adéla SK Studénka 5
22. Pokorná Tereza TJ Sokol Svinov 4
23. Kantorová Adéla TJ Stará Ves n/O. 3
24. Dostálová Aneta SK Studénka 2
24. Zavřelová Eliška TJ Sokol Svinov 2
26.-28. Kožárová Natálie SK Studénka 1
26.-28. Potschová Lucie SK Studénka 1
26.-28. Sýkorová Kristýna TJ Sokol Svinov 1

Střelci dorostenci:

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky
1. Jadlovský Martin TJ Sokol Osek n/B. 110
2. Ramiš Alexandr TJ Chropyně 69
3. Krampla Ondřej TJ Sokol Osek n/B. 61
4. Pokorný Václav SK Studénka 58
5. Holaň Karel SK Studénka 57
6. Klečka Vojtěch TJ Stará Ves n/O. 53
7. Rosenzweig Petr SK Studénka 49
8. Chvostek Richard TJ Stará Ves n/O. 46
9. Hýl Vilém TJ Stará Ves n/O. 44
10. Mokryš Stanislav TJ Chropyně 42
11. Pščolka Denis TJ Sokol Svinov 35
12. Krupa Michal SK Studénka 32
13. Schmidt Filip TJ Sokol Svinov 29
14. Minařík Tomáš TJ Sokol Osek n/B. 23
15. Pluhař Ondřej TJ Chropyně 13
16. Heryán Aleš TJ Sokol Osek n/B. 12
16. Ristič Vladimír TJ Sokol Svinov 12
18. Dvorský Michael TJ Sokol Osek n/B. 11
19. Škrob Robert TJ Sokol Svinov 10
20. Maštalíř Robin TJ Sokol Svinov 9
20. Sýkora Kryštof TJ Sokol Svinov 9
22. Hořínek Samuel TJ Sokol Svinov 7
23. Holaň Pavel SK Studénka 5
24. Heryán Nicolas TJ Sokol Osek n/B. 3
24. Horsák Matěj TJ Chropyně 3
24. Pavlík Michal TJ Chropyně 3
27. Galásek Dalibor TJ Stará Ves n/O. 2
27. Kostura Matěj TJ Chropyně 2
27. Prázdný Adam TJ Sokol Svinov 2
27. Sulowski Tomáš TJ Stará Ves n/O. 2
31.-33. Medřík Tadeáš TJ Sokol Osek n/B. 1
31.-33. Sikora Vojtěch TJ Sokol Svinov 1
31.-33. Škola Martin SK Studénka 1

Střelci Muži B:

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky
1. Horák Jaroslav TJ Sokol Nelešovice 57
2. Markovec Pavel TJ Chropyně 50
3. Valchař Vít TJ Sokol Svinov 25
4. Horák Martin TJ Sokol Nelešovice 20
5. Bouchal Oldřich TJ Sokol Osek n/B. 19
5. Šťastný Tomáš TJ Sokol Nelešovice 19
7. Lach Marek TJ Sokol Svinov 18
7. Veselský Viktor TJ Sokol Nelešovice 18
9. Ramiš Alexandr TJ Chropyně 16
10. Bajer Pavel TJ Sokol Nelešovice 15
10. Kratochvíla Ondřej TJ Sokol Osek n/B. 15
10. Lenhart Radek TJ Chropyně 15
13. Hanusík Vít TJ Sokol Osek n/B. 14
13. Kalina Tomáš TJ Sokol Svinov 14
15. Hostášek Josef TJ Sokol Osek n/B. 13
15. Slaný Radek TJ Chropyně 13
15. Uhřinovský David TJ Sokol Osek n/B. 13
18. Urban Jan TJ Sokol Osek n/B. 11
19. Jadlovský Martin TJ Sokol Osek n/B. 10
19. Schwarzer Jan TJ Sokol Svinov 10
21. Pochyla Zbyněk TJ Sokol Nelešovice 9
22. Piechowicz Adam TJ Sokol Svinov 8
23. Kratochvíl Radim TJ Sokol Svinov 5
23. Maštalíř Robin TJ Sokol Svinov 5
23. Ristič Vladimír TJ Sokol Svinov 5
26. Schmidt Filip TJ Sokol Svinov 4
27. Kotara Jiří TJ Sokol Svinov 3
28. Kopečný Lukáš TJ Chropyně 2
29.-35. Bordovský Ondřej TJ Sokol Svinov 1
29.-35. Dvořák Adam TJ Sokol Nelešovice 1
29.-35. Charamza Václav TJ Sokol Osek n/B. 1
29.-35. Prázdný Adam TJ Sokol Svinov 1
29.-35. Pščolka Denis TJ Sokol Svinov 1
29.-35. Štěpán Jan TJ Sokol Svinov 1
29.-35. Vodička Ondřej TJ Sokol Svinov 1

Střelci Muži A:

Pořadí­ Střelec Oddíl Branky
1. Malovaný Petr SK NH Veselí n/M 74
2. Bárek Tomáš 1. NH Brno 59
3. Krejčík Matěj Sokol Ostopovice 58
4. Chmelíček Adam TJ Stará Ves n/O 54
  Kubáček Jan TJ Pustějov 54
  Tomáš Josef Sokol Dobruška 54
7. Michalus Marek SSK Vítkovice 52
8. Urban Jan TJ S. Osek n/B 44
9. Šrámek Matěj TJ S. Osek n/B 42
10. Morávek Josef Sokol Dobruška 41
11. Krejčí Mikuláš TJ Jiskra Humpolec 35
  Urbanec Jan SSK Vítkovice 35
13. Hudeček Jan KNH MS Brno 34
  Vaněk Zdeněk TJ Stará Ves n/O 34
15. Orel Tomáš 1. NH Brno 33
16. Verner Jan Sokol Dobruška 31
17. Brož Michal TJ Jiskra Humpolec 30
  Fiala Zdeněk Draken Brno 30
  Kováč Robert Draken Brno 30
  Verner Michal Sokol Dobruška 30
21. Fišer Jan SK NH Veselí n/M 29
22. Slach Tomáš Draken Brno 28
23. Kratochvíla Vojtěch TJ Pustějov 26
  Urban Jiří TJ S. Osek n/B 26
25. Tuška David Sokol Ostopovice 25
26. Provazník Kamil SK NH Veselí n/M 24
  Tomašovič Zbyněk Sokol Ostopovice 24
28. Falhar Jan TJ Pustějov 23
29. Čierny Petr SSK Vítkovice 22
30. Ondroušek Michal KNH MS Brno 20
31. Dresler Tomáš TJ Pustějov 19
  Hanák Jan SK NH Veselí n/M 19
33. Zezula Pavel TJ Jiskra Humpolec 18
34. Jadlovský Martin TJ S. Osek n/B 17
  Oberfranc Roman Draken Brno 17
36. Šiller Vojtěch TJ Stará Ves n/O 16
37. Markovec Pavel SK NH Veselí n/M 14
  Pastucha Pavel 1. NH Brno 14
39. Divina Zdeněk Draken Brno 12
  Fišer Oto KNH MS Brno 12
  Kilián Jaroslav 1. NH Brno 12
  Pšurný Jaroslav KNH MS Brno 12
43. Kotas Tomáš TJ Stará Ves n/O 11
44. Obrlík Jan Draken Brno 10
45. Maděra Vítek Draken Brno 9
  Pisch Jiří TJ Pustějov 9
47. Ferenčák Vítězslav SSK Vítkovice 8
  Gorpiel Lukáš SSK Vítkovice 8
  Halouzka Petr KNH MS Brno 8
  Hostášek Josef TJ S. Osek n/B 8
  Pavlok Martin 1. NH Brno 8
  Schuttrumpt Philipp KNH MS Brno 8
  Tuška Adam Sokol Ostopovice 8
54. Bládek Martin Sokol Ostopovice 7
  Čmok Petr TJ Jiskra Humpolec 7
  Šiller Roman TJ Stará Ves n/O 7
57. Hampl Štěpán Sokol Dobruška 6
  Skalník Petr Draken Brno 6
59. Ehrlich Josef TJ Jiskra Humpolec 5
  Sojka Jan TJ Stará Ves n/O 5
61. Lamač Vít KNH MS Brno 4
  Silber Tomáš TJ Pustějov 4
  Šafář Martin KNH MS Brno 4
  Živela Martin Sokol Ostopovice 4
65. Hrabec Petr SSK Vítkovice 3
  Hyneček Lukáš TJ Stará Ves n/O 3
  Písařík Matěj 1. NH Brno 3
  Slaný Radek SK NH Veselí n/M 3
69. Kocmich Tomáš TJ Pustějov 1
  Medek Filip TJ Pustějov 1
  Pultar Matěj Sokol Dobruška 1
  Šimeček Jan TJ Pustějov 1