Aktuality 2020/2021

 

V termínu 27. - 29. 8. pojedeme do Prahy s naším družstvem dorostenek bojovat o Pohár ČR.

Od 3. do 5. září na našem hřišti pořádáme turnaj Mistrovství ČR v národní házené v kategorii starších žáků, kde o titul bude bojovat i naše družstvo.

Tento víkend byla dohrána poslední utkání zbývající z nedohrané podzimní části soutěží.

SM OSK rozhodla o dohrání utkání nedohrané podzimní části soutěže, po dohrání chybějících utkání budou soutěže ukončeny a vyhlášeno pořadí dle schválených tabulek. Pro naše družstva zbývá odehrát utkání podle následujícího rozpisu (případné změny budou zveřejněny zde):

Vzhledem k epidemiologické situaci a skutečnosti, že ani v dohledné době pravděpodobně nebude možné zahájit řádnou tréninkovou přípravu, VV SNH i s přihlédnutím k výsledkům ankety mezi účastníky rozhod na základě ustanovení SŘ čl. 14/d ukončit soutěžní ročník 2020/21 - 1. liga mužů, 1. liga žen skupina A i B, 2. liga mužů skupina A i B.

Severomoravská oblastní soutěžní komise na svém zasedání 28. 1. rozhodla na základě aktuální epidemiologické situace, platných omezujících opatření vlády ČR a v souladu s rozhodnutím VV SNH ze dne 26. 1. 2021 o zrušení plánovaných akcí v období leden - březen 20201.

V sobotu 19. září jsme pořádali na našem hřišti turnaj přípravek, kterého se zúčastnila pouze 3 domácí družstva. Velká část dětí nastoupila k zápasu poprvé. Po turnaji všechny děti dostaly sladkou odměnu Pořadí: 1. místo Osek B "Rosničky" 8 b. 2. místo Osek C "Motýlci" 3 b. 3. místo Osek A "Sovičky" 1 b.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky