Aktuality 2017/2018

 

Ve dnech 15. - 17. 6. 2018 se náš tým starších žáků zúčastnil "Poháru ČR Národní házené", kam jsme postoupili z 2. místa, které jsme vybojovali v dlouhodobé soutěži Severomoravské oblasti. Pohár se konal v Kyšici u Plzně, kde se utkalo celkem 7 družstev.

Ve dnech 22.6.-24.6. se dorostenky zúčastnily Poháru ČR 2018 v Blovicích u Plzně, kde se umístnily na 5.místě.

Oddíl národní házené TJ Sokol Osek nad Bečvou pořádá od pátku 15. června do neděle 17. června na hřišti u sokolovny Pohár ČR v kategorii starších žaček.

V rámci tradičních zápasů mužů a žen Čechy-Morava (mimochodem za Moravu hrál a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu Matěj Šrámek) se konal Super Pohár mládeže 2018. Kde do družstev za jednotlivé kraje jsou nominováni nejlepší hráčky a hráči. Úspěchem skončil náš oddíl kde bylo nominováno hned 8 žáků a 1 žačka.

Vytvořte si webové stránky zdarma!